brezen3.jpg
brezen4.jpg

Vzhledem k personálním problémům ve školní jídelně se bude od 1. 12. vařit 1 jídlo, a to až do vyřešení situace.

Děkujeme za pochopení.Informace ze školní jídelny

V PŘÍPADĚ NEZÁJMU O STRAVOVÁNÍ JE NUTNÁ BLOKACE STRAVNÉHO.

(NESTAČÍ ZRUŠIT INKASNÍ  PLATBU NEBO TO, ŽE DÍTĚ PŘESTANE CHODIT NA OBĚD). JAKOUKOLIV ZMĚNU HLASTE VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY.

Spuštění nové verze Strava.cz je tady!

Po dlouhém očekávání, pečlivém vývoji a testování vám přinášíme novou verzi webové aplikace Strava.cz, která byla spuštěna v pondělí 16. 10. v 16 hodin.

Díky inovativním funkcím a celkovému vylepšení vám Strava.cz umožní objednat si stravu rychleji a pohodlněji než kdy předtím. Vyzkoušejte si
novou verzi webové aplikace zde.

Strava.cz v novém, modernějším a přehlednějším designu

Lepší design, přehlednější ovládání a osobní účet jsou klíčovými prvky nové verze.
Ve Strava.cz usilujeme o to, aby uživatelé měli co nejkomfortnější a nejefektivnější způsob, jak si objednat stravu. Kdekoliv a kdykoliv.

Lepší design pro příjemnější prožitek

Nový design se zaměřuje na moderní, přehledný a esteticky příjemný vzhled. Barevnou paletu, tmavý režim a vizuální prvky jsme pečlivě vybrali tak, abychom vytvořili atraktivní uživatelské prostředí.

Snazší a rychlejší ovládání pro větší komfort

Snazší ovládání bylo jednou z hlavních priorit při vývoji nové verze Strava.cz. Uživatelé teď najdou vše potřebné rychleji a s minimálním úsilím. Přehledné menu a intuitivní uspořádání umožňují snadnější přístup k objednávkám, alergenům, kalendáři nebo přehledu konta a plateb.

Osobní Účet

Inovace nekončí jen u designu a ovládání. V nové verzi přinášíme i možnost vytvoření osobního účtu. Uživatelé si nyní mohou založit svůj profil, který byl vytvořen především pro snadnější správu více účtů najednou. Při přihlášení není třeba znát číslo jídelny, uživatel se přihlásí za pomocí registrovaného emailu.

První přihlášení

Při prvním přihlášení se přenese číslo jídelny a uživatel z prvního profilu. Heslo se
z bezpečnostních důvodů nepřenáší do nové verze aplikace. Najít jej můžete skrze Vaše uložená hesla v prohlížeči nebo si ho můžete jednoduše změnit. V případě potřeby lze využít nápovědu.

Milí strávníci,

na co nového se můžete těšit ve školní jídelně ve školním roce? Se školní kuchyní procestujeme svět.

Každá první středa v měsíci bude věnována jednomu státu, ze kterého školní kuchyně připraví typická jídla. Vše bude doprovázeno i základními informacemi o dané zemi, jazyce či kuchyni.

Začínáme již tuto středu 4. 10. 2023 - návštěvou Slovenska.

Přejeme všem dobrou chuť.

Důležité informace pro rodiče strávníků

Dokument ke stažení zde: Informace pro rodiče.doc

Od 1.9 2022 NAVÝŠENÍ CEN OBĚDU Z DŮVODŮ VYSOKÝCH CEN POTRAVIN.

1. KATEGORIE    1tř.  -  4tř.           30,-Kč

2. KATEGORIE    5tř.  -  8tř.           32,-Kč

3. KATEGORIE    9tř.                       35,-Kč

ČIP na odběr stravy a vstup do budovy školy  125,-Kč.

Prosíme o navýšení limitu pro inkasní platbu z bankovního účtu na 900,-Kč za osobu.

Placení stravného probíhá bezhotovostně doplatkem po uplynutí měsíce vždy ke 12. dni měsíce, nebo prodejem za hotové vždy poslední 2 pracovní dny v měsíci od 7 do 14 hodin.

Elektronický objednávací systém

Obědy je nutné přihlašovat i odhlašovat 24 hodin před příslušným obědem do 13 hod.

SEZNAM ALERGENŮ

Mléčné výrobky a ovoce jsou zařazovány dle aktuální nabídky.

Vedoucí školní jídelny: Václava Sedlmayerová

Úřední hodiny pro žáky - od 7:30 - 8:00