Základní škola Ústí nad Labem,
E. Krásnohorské 3084/8, příspěvková organizace

FAKULTNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA S BILINGVNÍ VÝUKOU A ROZŠÍŘENOU VÝUKOU JAZYKŮ

Zřizovatelem školy je Statutární město Ústí nad Labem

UNL

DofE

1) Příprava na expedici - článek a fotogalerii naleznete zde.

2) Expedice - článek a fotogalerii naleznete zde.


Teprve rok v programu DofE a už jsme mezinárodní.

5. 2. 2020

Začátkem února tohoto roku byl náš kolega Jan Jech vybrán národní kanceláří DofE k účasti na mezinárodním setkání vedoucích pracovníků v Nizozemí. Několikadenní školení s řadou seminářů na téma neformální vzdělávání a motivace mládeže bylo dle jeho slov neocenitelnou zkušeností, ze které bude nadále těžit nejen on, ale i jeho kolegyně, kolegové a především účastníci programu DofE na naší základní škole. Přečtěte si jeho ohlédnutí za tímto mezinárodním setkáním.

https://www.dofe.cz/novinky/novy-vitr-do-plachet-diky-holandskym-mlynum

 

Mgr. Jan Jech

 


Snídaně pro Dofáky
 

26. 2. 2020

DofE Breakfast, tak jsme pojmenovali nově zavedenou tradici neformálního setkávání našich báječných účastníků DofE programu a jejich vedoucích u společné snídaně. Nápad vzešel z námětů mezinárodní komunikace vedoucích o vzájemné spolupráci a komunikaci s účastníky.

Hlavním záměrem tohoto snídaňového setkávání je dát všem šanci společně sdílet své dojmy, strasti a úspěchy z plnění svých zadaných cílů. Vzhledem k tomu, že plnění programu DofE je v podstatě individuální záležitostí, mají takto účastníci možnost nejen prezentovat své pokroky, ale i naslouchat počínáním druhých a učit se z nich. Díky pravidelným společným setkáním nad šálkem čaje a croissantem nebo domácí buchtou mohou získat pocit jistoty, že v tom nejsou sami a podobně jako oni i druzí mají své limity, které se snaží překonávat, aby se stali úspěšnými. 

Mgr. Jan Jech

IMG-20200228-WA0009.jpg
IMG-20200228-WA0008.jpg
DALŠÍ PARTNEŘI

Partnerská škola Lessing-Gymnasium Döbeln

MENSA

Střední průmyslová škola stavební

TP Net

SKŘIVÁNEK

ANKETA