Základní škola Ústí nad Labem,
E. Krásnohorské 3084/8, příspěvková organizace

FAKULTNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA S BILINGVNÍ VÝUKOU A ROZŠÍŘENOU VÝUKOU JAZYKŮ

Česky English Deutsch Français

Facebook - Instagram - Eshop

Univerzita J. E. Purkyně

 

Snídaně pro Dofáky
 

26. 2. 2020

DofE Breakfast, tak jsme pojmenovali nově zavedenou tradici neformálního setkávání našich báječných účastníků DofE programu a jejich vedoucích u společné snídaně. Nápad vzešel z námětů mezinárodní komunikace vedoucích o vzájemné spolupráci a komunikaci s účastníky.

Hlavním záměrem tohoto snídaňového setkávání je dát všem šanci společně sdílet své dojmy, strasti a úspěchy z plnění svých zadaných cílů. Vzhledem k tomu, že plnění programu DofE je v podstatě individuální záležitostí, mají takto účastníci možnost nejen prezentovat své pokroky, ale i naslouchat počínáním druhých a učit se z nich. Díky pravidelným společným setkáním nad šálkem čaje a croissantem nebo domácí buchtou mohou získat pocit jistoty, že v tom nejsou sami a podobně jako oni i druzí mají své limity, které se snaží překonávat, aby se stali úspěšnými. 

Mgr. Jan Jech

DofEsnidane2.jpg
DofEsnidane1.jpg