Základní škola Ústí nad Labem,
E. Krásnohorské 3084/8, příspěvková organizace

FAKULTNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA S BILINGVNÍ VÝUKOU A ROZŠÍŘENOU VÝUKOU JAZYKŮ

Česky English Deutsch Français

Školní FACEBOOK

Univerzita J. E. Purkyně

 

Snídaně pro Dofáky
 

26. 2. 2020

DofE Breakfast, tak jsme pojmenovali nově zavedenou tradici neformálního setkávání našich báječných účastníků DofE programu a jejich vedoucích u společné snídaně. Nápad vzešel z námětů mezinárodní komunikace vedoucích o vzájemné spolupráci a komunikaci s účastníky.

Hlavním záměrem tohoto snídaňového setkávání je dát všem šanci společně sdílet své dojmy, strasti a úspěchy z plnění svých zadaných cílů. Vzhledem k tomu, že plnění programu DofE je v podstatě individuální záležitostí, mají takto účastníci možnost nejen prezentovat své pokroky, ale i naslouchat počínáním druhých a učit se z nich. Díky pravidelným společným setkáním nad šálkem čaje a croissantem nebo domácí buchtou mohou získat pocit jistoty, že v tom nejsou sami a podobně jako oni i druzí mají své limity, které se snaží překonávat, aby se stali úspěšnými. 

Mgr. Jan Jech

DofEsnidane2.jpg
DofEsnidane1.jpg